Ahoj, jsem Jarda Sven, váš fotograf na míru. Fotografii se věnuji od svého dětství, kdy mi můj děda daroval první foťák značky Corina. Hned od začátku jsem si oblíbil fotografování na ulicích, zajímali mě hlavně lidé, zvířata a západní auta. Záběry jsem si vyvolal sám ve fotokomoře, kterou jsem měl nainstalovanou v koupelně rodičovského bytu, a také jsem se připojil ke školnímu fotokroužku.

V průběhu dalších let jsem se věnoval podnikání, ale fotografování mě stále provázelo. Zachycoval jsem firemní akci, vytvářel fotografie pro katalogy a reklamní účely do časopisů a na internet, a samozřejmě nezapomněl ani na rodinné události a dovolené.

Po 25 letech jsem se rozhodl ukončit úspěšné podnikání a vrátit se zpět k mé vášni - fotografii. Absolvoval jsem rekvalifikační kurz fotograf-reportér, který pořádala renomovaná škola Fotoinstitut. Dále jsem se vzdělával na kurzu portrétní fotografie v přirozeném světle pod vedením mistra Roberta Vana, kurzech portrétních fotografií zaměřených na lifestyle, módu a svatby v ateliéru Draw Planet a kurzu produktové fotografie s Janem Pohribným.

Nyní se specializuji na portrétní fotografii, firemní portréty, produktovou fotografii, reklamní fotografii a reportáže. Mezi mé stálé klienty patří například Centrum Paraple, kde fotím zaměstnance, produkty i akce. Můžete se podívat na mou práci na jejich webové stránce: https://www.paraple.cz/paraple/o-nas/lide/. V mém volném čase se rád procházím pražskými ulicemi se svou kamerou, ale inspiraci nacházím také v různých městských a přírodních lokalitách, zejména ve Španělsku a Německu.

Fotografování je pro mě především koníček, ale pokud se vám líbí má práce, rád vám nabídnu své služby. Pokud máte zájem, neváhejte napsat poptávku ZDE